Profesjonalne holowanie/transport

samochodów, motocykli, maszyn

POMOC DROGOWA - AUTOHOLOWANIE

O Firmie

Profesjonalna Firma z 25 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług pomocy drogowej na terenie całego kraju zajmuje się holowaniem aut rozbitych, uszkodzonych, sprawnych, zablokowanych, osobowych, vanów, jeepów, motorowerów, motocykli, dostawczych, busów, ciągników, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, czyszczących, przyczep kempingowych, wózków widłowych, podnośników podestowych, zwyżek, więźb dachowych, konstrukcji i innych ładunków nietypowych.
Zajmujemy się również załadunkiem i rozładunkiem tirów - ruchoma platforma. Dzięki odpowiednio przystosowanym pojazdom Pomocy Drogowej świadczymy usługi wyciągania z rowów i poboczy, a w przypadku awarii aut, proste usterki w postaci uruchomienia akumulatora, wymiany koła czy otwarcia zatrzaśniętego pojazdu naprawiamy na miejscu. W razie potrzeby dowieziemy również paliwo na wskazany przez klienta adres.
Posiadamy odpowiedni sprzęt do usuwania pojazdów biorących udział w zdarzeniach drogowych: kolizjach i wypadkach.

Doświadczenie, rzetelność i niezawodność naszej firmy jest doceniona przez naszych kontrahentów i klientów indywidualnych.

Wychodząc naprzeciw różnym sytuacjom nadrodze i oczekiwaniom klienta współpracujemy z zaufanymi oraz sprawdzonymi warsztatami blacharsko- lakierniczymi, mechanicznymi i elektromechanicznymi, w których można daną usterkę w samochodzie usunąć.
Samochody rozbite, po wypadku lub z dużymi uszkodzeniami odholujemy we wskazane przez Państwa miejsce lub do proponowanego przez nas warsztatu.
 

Do 10 ton - dzwoń, pytaj, negocjuj!

Wystawiamy Faktury VAT!

Możliwość stałej współpracy!